Школа № 1
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
308
Grozny – Avtury
Калиновская – Ведено
Minibüsler
482/1835
5138
Grozny – Argun
Grozny – Gudermes
Grozny – Kurchaloy
Grozny – Shali
Grozny – Vedeno
Грозный – Агишты
Грозный – Аллерой
Грозный – Махкеты
Грозный – Ножай-Юрт
Грозный – Сержень-Юрт
Грозный – Хасавюрт
Tahmini sefer çizelgesi
Grozny – Vedeno
şuraya kadar: Автостанция Ведено
07:19
Grozny – Kurchaloy
şuraya kadar: Автовокзал Курчалой
07:19
Grozny – Shali
şuraya kadar: Автостанция Шали
07:19
Грозный – Аллерой
şuraya kadar: Аллерой
07:19
Грозный – Ножай-Юрт
şuraya kadar: Автостанция Ножай-Юрт
07:19
482/1835
şuraya kadar: Автостанция Махачкала – РДР
08:15
08:45, 10:45
Грозный – Хасавюрт
şuraya kadar: Автостанция Хасавюрт
08:18
1 sefer daha
Grozny – Gudermes
şuraya kadar: Автовокзал Гудермес
08:19
Grozny – Argun
şuraya kadar: Рынок Беркат
08:19
Калиновская – Ведено
şuraya kadar: Автостанция Ведено
08:44
Grozny – Avtury
şuraya kadar: Автуры
10:19
13:39, 14:09
Грозный – Махкеты
şuraya kadar: Махкеты
10:19
13:19, 15:19
5138
şuraya kadar: Дербент – Автовокзал Южный
11:01
Грозный – Сержень-Юрт
şuraya kadar: Сержень-Юрт
11:19
308
şuraya kadar: Автостанция Хасавюрт
11:23
Грозный – Агишты
şuraya kadar: Агишты
14:19
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde dolmuşunuzun ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Chechen Republic, Argun, Shosseynaya Street
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Улица Кадырова
680 m
Улица Кадырова
Park yerlerini göster
Panorama
Yandex Maps
•
Argun
•
Toplu taşıma