Цирк
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
103ж
Minibüsler
14
23
104г
106б
109
140
Tahmini sefer çizelgesi
14
şuraya kadar: Автовокзал
06:17
23
şuraya kadar: Школа № 22
06:52
104г
şuraya kadar: Посёлок Нежинский
06:55
07:22, 07:36
106б
şuraya kadar: Пятигорск – Автостанция Горячеводский
07:06
103ж
şuraya kadar: Посёлок Подкумок
07:33
08:08, 08:43
109
şuraya kadar: Садовая Долина
07:36
08:06, 08:36
140
şuraya kadar: Санаторий Железноводск
09:40
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde dolmuşunuzun ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
prospekt Pobedy No:12Б, Kislovodsk
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Улица Куйбышева
440 m
3
Улица Куйбышева
По требованию
Нарзанный завод
Улица 8-го Марта
Park yerlerini göster
Panorama
Yandex Maps
•
Kislovodsk
•
Toplu taşıma