Школа № 166
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
5
11
11к
12
15
19
25
26а
26б
30
44
110
111
206
Minibüsler
120
125
134
205
Tahmini sefer çizelgesi
111
· от ЖБИ
şuraya kadar: Школа № 14
06:09
06:35
2 sefer daha
19
şuraya kadar: Укладочный
06:12
06:48, 07:24
206
· через Бажово, до ЦУМа
şuraya kadar: ЦУМ
06:17
4 sefer daha
25
şuraya kadar: Посёлок Геологов
06:21
07:21, 07:41
3 sefer daha
110
şuraya kadar: Солнечный
06:29
06:41, 06:53
12
· от улицы Калинина
şuraya kadar: Станция Боровиха
06:46
1 sefer daha
11к
şuraya kadar: Магазин № 5
06:54
07:54, 08:54
15
· от вокзала
şuraya kadar: Токарево
06:59
5 sefer daha
134
şuraya kadar: Укладочный
07:06
11
şuraya kadar: Боярка
07:16
08:31, 09:46
205
· в Новоалтайске по Космонавтов-Прудской-Деповской
şuraya kadar: Спартак-2
07:21
30
şuraya kadar: Торфопредприятие
07:24
08:39, 10:06
44
şuraya kadar: Майская улица
07:27
07:57, 08:27
1 sefer daha
120
şuraya kadar: Санаторий Сосновый бор
07:33
1 sefer daha
125
şuraya kadar: Спартак-2
07:35
1 sefer daha
26а
şuraya kadar: Улица Мелиораторов
07:42
09:02, 11:42
1 sefer daha
26б
şuraya kadar: Улица Мелиораторов
08:03
09:39, 11:01
5
şuraya kadar: Велижановка
08:09
09:49, 11:29
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde dolmuşunuzun ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Depovskaya Street No:10, Novoaltaysk
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Бульвар Землякова
247 m
3
Бульвар Землякова
Улица Калинина
Алтайская площадка
Школа № 30
Park yerlerini göster
Panorama
Yandex Maps
•
Novoaltaysk
•
Toplu taşıma