Прудская улица
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
9
19
111
Tahmini sefer çizelgesi
111
· от ЖБИ
şuraya kadar: Школа № 14
06:16
06:42
2 sefer daha
19
şuraya kadar: Укладочный
06:18
06:54, 07:30
9
şuraya kadar: Микрорайон Дорожник
06:40
06:57, 07:40
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Altai Territory, Novoaltaysk, Kosmonavtov Street
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Церковь
220 m
3
Церковь
ТЦ Азия
Водрем
Депо
Park yerlerini göster
Panorama
Yandex Maps
•
Novoaltaysk
•
Toplu taşıma