Молодёжная
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
11
11к
12
15
25
26а
26б
30
111
Minibüsler
120
Tahmini sefer çizelgesi
111
· от ЖБИ
şuraya kadar: Школа № 14
06:23
06:49
2 sefer daha
25
şuraya kadar: Посёлок Геологов
06:29
07:29, 07:49
3 sefer daha
12
· от улицы Калинина
şuraya kadar: Станция Боровиха
06:52
1 sefer daha
11к
şuraya kadar: Магазин № 5
07:00
08:00, 09:00
15
· от вокзала
şuraya kadar: Токарево
07:05
5 sefer daha
11
şuraya kadar: Боярка
07:24
08:39, 09:54
30
şuraya kadar: Торфопредприятие
07:32
08:47, 10:14
120
şuraya kadar: Санаторий Сосновый бор
07:39
1 sefer daha
26а
şuraya kadar: Улица Мелиораторов
07:48
09:08, 11:48
1 sefer daha
26б
şuraya kadar: Улица Мелиораторов
08:09
09:45, 11:07
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde dolmuşunuzun ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Altai Territory, gorodskoy okrug Novoaltaysk
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Мехколонна
610 m
3
Мехколонна
Высоковольтная улица
Депо
Улица Космонавтов
Park yerlerini göster
Panorama
Yandex Maps
•
Novoaltaysk
•
Toplu taşıma