Лицей № 8
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
5
7
9
11
11к
12
14
15
19
25
26а
26б
30
44
110
111
206
903
Minibüsler
120
125
134
205
213
258ф
Tahmini sefer çizelgesi
111
· от ЖБИ
şuraya kadar: Школа № 14
06:02
06:28
3 sefer daha
19
şuraya kadar: Укладочный
06:06
06:42, 07:18
206
· через Бажово, до ЦУМа
şuraya kadar: ЦУМ
06:11
4 sefer daha
7
şuraya kadar: Раздолье
06:18
07:18, 08:18
110
şuraya kadar: Солнечный
06:22
06:34, 06:46
25
şuraya kadar: Посёлок Геологов
06:25
06:45, 07:23
9
şuraya kadar: Микрорайон Дорожник
06:26
06:43, 07:26
11к
şuraya kadar: Магазин № 5
06:48
07:48, 08:48
258ф
şuraya kadar: Вокзал
Binilmez
06:52
09:27, 13:27
1 sefer daha
14
· через Высоковольтную
şuraya kadar: Водоканал
06:53
07:17, 07:41
1 sefer daha
134
şuraya kadar: Укладочный
07:00
11
şuraya kadar: Боярка
07:08
08:23, 09:38
213
şuraya kadar: Правда
07:12
09:02, 10:42
205
· в Новоалтайске по Космонавтов-Прудской-Деповской
şuraya kadar: Спартак-2
07:15
30
şuraya kadar: Торфопредприятие
07:16
08:31, 09:58
44
şuraya kadar: Майская улица
07:19
07:49, 08:19
2 sefer daha
15
· через Киоск
şuraya kadar: Токарево
07:19
08:39, 12:45
4 sefer daha
120
şuraya kadar: Санаторий Сосновый бор
07:27
1 sefer daha
125
şuraya kadar: Спартак-2
07:29
1 sefer daha
26а
şuraya kadar: Улица Мелиораторов
07:36
08:56, 11:36
1 sefer daha
26б
şuraya kadar: Улица Мелиораторов
07:57
09:33, 10:55
5
şuraya kadar: Велижановка
08:01
09:41, 11:21
903
şuraya kadar: Логовское
09:19
13:19
12
şuraya kadar: Станция Боровиха
10:13
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde dolmuşunuzun ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Altai Territory, Novoaltaysk, Oktyabrskaya Street
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Вокзал
291 m
1
Вокзал
Алтайская
Park yerlerini göster
Panorama
Yandex Maps
•
Novoaltaysk
•
Toplu taşıma