Бульвар Роз
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
19
Minibüsler
134
221
Tahmini sefer çizelgesi
19
şuraya kadar: Укладочный
06:31
07:07, 07:43
221
şuraya kadar: Котельная
07:10
1 sefer daha
134
şuraya kadar: Укладочный
07:17
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde dolmuşunuzun ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Altai Territory, Novoaltaysk, Spasskaya Street
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Спасская улица
350 m
3
Спасская улица
Yantarnoye Garden Partnership
Поворот на Бажево
Школа № 30
Park yerlerini göster
Panorama
Yandex Maps
•
Novoaltaysk
•
Toplu taşıma