Индустриальная улица
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
206
Minibüsler
134
214
221
Tahmini sefer çizelgesi
134
şuraya kadar: Железнодорожный вокзал
06:12
206
· через Бажово, до ЦУМа
şuraya kadar: ЦУМ
06:32
4 sefer daha
214
şuraya kadar: Бажево
06:47
07:49, 08:49
221
şuraya kadar: Вокзал
06:57
10:07, 12:02
1 sefer daha
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde dolmuşunuzun ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Altai Territory, Novoaltaysk, Centralnaya Street
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Изумрудная улица
196 m
2
Изумрудная улица
Школа № 30
Радуга
Park yerlerini göster
Panorama
Yandex Maps
•
Novoaltaysk
•
Toplu taşıma