Balat Cami 1
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
14F
B10
Tahmini sefer çizelgesi
B10
şuraya kadar: Hamitler Fethiye İstasyonu
06:13
14F
şuraya kadar: Balat Cami 1
Binilmez
07:21
1 sefer daha
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Bursa, Nilüfer, Balat Mah., Bağ Sok.
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Emek
2,13 km
2
Emek
Korupark
Organize Sanayi / Akpınar
Park yerlerini göster
Haritalar
•
Bursa
•
Toplu taşıma