Zümrüt Sitesi
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
36AS
78E
78G
79F
79B
79E
79K
79T
79C
79G
79Y
79KM
79KT
MK11
Tahmini sefer çizelgesi
79KM
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
geliş
30 dk., 15:25
79Y
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
3 dk.
43 dk., 16:13
MK11
şuraya kadar: Olimpiyatköy Metro
19 dk.
15:44, 16:29
79E
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
22 dk.
42 dk., 15:27
79B
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
23 dk.
38 dk., 15:28
2 sefer daha
79G
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
26 dk.
15:47, 16:42
1 sefer daha
79F
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
33 dk.
16:09, 17:24
3 sefer daha
78E
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
42 dk.
16:07, 16:57
79K
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
44 dk.
15:54, 16:09
1 sefer daha
78G
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
44 dk.
16:30, 17:00
2 sefer daha
79KT
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
48 dk.
16:18, 17:53
79C
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
16:00
16:50, 19:10
79T
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
17:01
18:16, 19:31
36AS
şuraya kadar: Taşoluk Peronlar
18:24
22:24
1 sefer daha
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
İstanbul, Başakşehir, Kayabaşı Mah., Rabia Cad.
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Toplu Konutlar
780 m
2
Toplu Konutlar
Kayaşehir Merkez
Şehir Hastanesi
Opal Sitesi
219 m
2
Opal Sitesi
Kayaşehir Polis Merkezi
Ulubatlı Hasan Caddesi
Park yerlerini göster
Panorama
Haritalar
•
Başakşehir
•
Toplu taşıma