Opal Sitesi
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
78E
78G
79F
79B
79E
79K
79T
79C
79G
79Y
79KM
79KT
MK12
Tahmini sefer çizelgesi
MK12
şuraya kadar: Olimpiyatköy Metro
1 dk.
31 dk., 15:59
79KM
şuraya kadar: Mecidiyeköy Metrobüs
9 dk.
39 dk., 16:07
79G
şuraya kadar: Zeytinburnu
9 dk.
39, 59 dk.
79E
şuraya kadar: Eminönü
11 dk.
51 dk., 16:19
79B
şuraya kadar: Bakırköy
19 dk.
54 dk., 16:37
1 sefer daha
79K
şuraya kadar: Yenibosna Metro
19 dk.
44 dk., 16:27
79Y
şuraya kadar: Yenibosna Metro
21 dk.
16:09, 17:09
78G
şuraya kadar: Fenertepe Peronlar
32 dk.
16:40, 17:10
2 sefer daha
78E
şuraya kadar: Fenertepe Peronlar
51 dk.
16:39, 17:39
79F
şuraya kadar: Yenibosna Metro
58 dk.
17:12, 19:47
1 sefer daha
79KT
şuraya kadar: Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu
15:59
17:09, 18:54
79T
şuraya kadar: Gümüşsuyu Peron
16:19
18:39, 19:39
79C
şuraya kadar: Cebeci Peronlar
16:52
17:37, 20:07
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
İstanbul, Başakşehir, Kayabaşı Mah., Kayaşehir Blv.
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Toplu Konutlar
700 m
2
Toplu Konutlar
Kayaşehir Merkez
Şehir Hastanesi
Kayaşehir Polis Merkezi
166 m
1
Kayaşehir Polis Merkezi
Ulubatlı Hasan Caddesi
Park yerlerini göster
Panorama
Haritalar
•
Başakşehir
•
Toplu taşıma