Üst Yol
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
78F
78E
78K
79B
79E
79T
146F
MK22
Tahmini sefer çizelgesi
79E
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
10 dk.
50 dk., 16:21
79B
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
11 dk.
26, 51 dk.
2 sefer daha
78F
şuraya kadar: Başakşehir Metrokent
14 dk.
59 dk., 16:44
MK22
şuraya kadar: Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
32 dk.
16:22, 20:17
1 sefer daha
78E
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
50 dk.
16:41, 17:51
146F
şuraya kadar: Esenkent
16:11
19:51
78K
şuraya kadar: Kanuni Sultan Süleyman
16:41
19:31
79T
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
16:45
18:00, 19:15
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
İstanbul, 34-92
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Toplu Konutlar
820 m
2
Toplu Konutlar
Kayaşehir Merkez
Şehir Hastanesi
Kayaşehir Millet Bahçesi
580 m
3
Kayaşehir Millet Bahçesi
15. Bölge
Ulubatlı Hasan Caddesi
Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Park yerlerini göster
Haritalar
•
Başakşehir
•
Toplu taşıma