Opal Sitesi
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
78E
78G
79F
79B
79E
79K
79T
79C
79G
79Y
79KM
79KT
MK11
Tahmini sefer çizelgesi
79K
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
geliş
45 dk., 16:08
78G
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
geliş
16:29, 16:59
2 sefer daha
79KT
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
4 dk.
16:18, 17:53
79KM
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
16 dk.
56 dk., 16:35
79E
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
18 dk.
58 dk., 16:37
79B
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
19 dk.
34, 59 dk.
2 sefer daha
MK11
şuraya kadar: Olimpiyatköy Metro
35 dk.
16:28, 16:43
79G
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
37 dk.
16:41, 17:36
1 sefer daha
79C
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
51 dk.
16:49, 19:09
78E
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
58 dk.
16:56, 18:06
79F
şuraya kadar: Kayaşehir İETT Peronu
16:08
17:23, 18:48
3 sefer daha
79Y
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
16:13
16:48, 17:48
79T
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
17:01
18:16, 19:31
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
İstanbul, Başakşehir, Kayabaşı Mah., Kayaşehir Blv.
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Toplu Konutlar
690 m
2
Toplu Konutlar
Kayaşehir Merkez
Şehir Hastanesi
Kayaşehir Polis Merkezi
210 m
2
Kayaşehir Polis Merkezi
Zümrüt Sitesi
Ulubatlı Hasan Caddesi
Park yerlerini göster
Panorama
Haritalar
•
Başakşehir
•
Toplu taşıma