Gümüşsuyu Peron
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
79T
Tahmini sefer çizelgesi
79T
şuraya kadar: Kayabaşı Kiptaş Peron
16:00
17:15, 18:30
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
İstanbul, Beyoğlu, Gümüşsuyu Mah., Mete Cad.
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Taksim
450 m
2
Taksim
Osmanbey
Şişhane
Gümüşsuyu
170 m
3
Gümüşsuyu
Taksim
Elmadağ
Dolmabahçe Gazhane Caddesi
Park yerlerini göster
Panorama
Haritalar
•
Beyoğlu
•
Toplu taşıma