Гидравлик
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
1
3
4
5
7
14
16
114
Tahmini sefer çizelgesi
3
şuraya kadar: Пищекомбинат
06:05
06:10, 06:35
3 sefer daha
14
şuraya kadar: МРЗ
06:20
07:20, 08:00
1 sefer daha
1
şuraya kadar: Пищекомбинат
06:22
5
şuraya kadar: Школа № 1
06:55
08:25, 14:20
2 sefer daha
16
şuraya kadar: СХТ
07:05
07:20, 08:05
3 sefer daha
7
şuraya kadar: Культиваторный завод
07:11
08:11, 09:01
114
şuraya kadar: Комплекс
08:00
2 sefer daha
4
şuraya kadar: Светлая поляна
10:28
8 sefer daha
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Lipetsk Region, Gryazi, ulitsa Mariny Raskovoy
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Спорткомплекс
430 m
3
Спорткомплекс
Школа
Железнодорожная больница
Грязи-Волгоградские
Park yerlerini göster
Panorama
Haritalar
•
Griazi
•
Toplu taşıma