Пионерская улица
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Minibüsler
659
771
Tahmini sefer çizelgesi
659
şuraya kadar: Автовокзал Пятигорск
07:13
1 sefer daha
771
şuraya kadar: Автовокзал Кисловодск
10:10
1 sefer daha
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde dolmuşunuzun ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Stavropol Territory, selo Stepnoye, pereulok Chuguyeva
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Park yerlerini göster
Yandex Maps
•
Stepnoye
•
Toplu taşıma