Промзона
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
4
119/140
450
453
455
457
458
Minibüsler
450
Tahmini sefer çizelgesi
453
şuraya kadar: Крым – Молокозавод
07:28
07:58, 08:28
450
şuraya kadar: Чалтырь – Ресторан Аэропорт
07:38
08:58, 09:58
119/140
şuraya kadar: С/т Дон
07:39
1 sefer daha
450
şuraya kadar: Чалтырь – Ресторан Аэропорт
08:08
09:18, 10:38
457
· РнД - Хапры - Калинин - РнД
şuraya kadar: Central Market
08:16
3 sefer daha
458
şuraya kadar: Посёлок Щедрый
08:32
12:32
4
şuraya kadar: Центральная районная больница
09:01
13:01
455
· через Недвиговку
şuraya kadar: Синявское
10:01
14:16
1 sefer daha
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Rostovskaya ulitsa No:80А, selo Chaltyr
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Стадион
760 m
2
Стадион
Чалтырское кладбище
Рынок
Park yerlerini göster
Panorama
Yandex Maps
•
Çaltyr
•
Toplu taşıma